O(j)EB aneb Odhalení Ezoterických Bludů Část IV. - Semináře, kurzy a cvičení

Sdílej na Google+
Zdroj: Pixabay.com
Je velmi častým pravidlem, že k nejrůznějším mistrům, rádcům a odhalovačům pravd vesmíru, chodí klienti rok, dva až několik dalších let. Už v tuto chvíli však dochází k velkému omylu, které jsou vrývány těmto lidem (rozumějte dojničkám na peníze) do hlav. A to...Čím déle ke mě budete docházet, tím více se toho naučíte, tím výše vystoupáte na žebříčku duchovní hierarchie, tím rychleji dojdete sami k sobě. Už ani moc ale není úsměvné to, že se děje přesný opak.

Totiž už po páté návštěvě, kdy Vás mistr pochválí za Vaši aktivitu a hladí Vás se slovy, jak se krásně učíte, se stáváte jakýmsi fixním příjmem. S každou další návštěvou jste chváleni, zasvěcováni do nejrůznějších zmetků a uměle se podporuje Vaše sebevědomí. Co už ale často nevidíte, je fakt, že se vlastně nic neučíte. 90 % toho, co si odnesete v paměti po každé takové návštěvě, totiž najdete v každé dnešní druhé esoterické knize a taktéž, většina z toho jsou výmysly New Age, která nám má jen zblbnout zdravé lidské uvažování. Nikam se tudíž neposouváte a po celou dobu, co docházíte na semináře, jen posloucháte chválu na něco, co Vám v praktickém životě nikterak nepomůže. A až jednoho dne vylezete ven a ustane laskání od Vašeho gurua, zjistíte, že je všechno jinak.

Jakmile tedy uvidíte půlroční, roční, několikaletý kurz, seminář...kde získáte nadpozemské schopnosti, nejlépe s certifikátem...ruce pryč. Pokud skutečně existuje někdo, kdo Vás chce něco naučit a má ty schopnosti, které Vám chce předat, pak prostě musí být schopen Vám je předat během několika málo návštěv. Chcete-li pak v budoucnu navštívit stejný kurz, ať už z nostalgie, či osvěžení znalostí...budiž...ale neomezeně a to především finančně. Přeji hodně úspěchů s hledáním vhodného gurua

P.S.: Skutečně nepíšu o kurzech vaření, kytary, zpěvu apod.


Sdílej na Google+

eMozek.cz - Objevte svůj pravý potenciál!

    Komentář na Bloggeru
    Komentář na Facebooku

0 komentářů:

Okomentovat