Žijeme ve lži, Ty žiješ ve lži! (zakázané video)

Sdílej na Google+
Počkat, jak to, že žiji ve lži? Zamyslet se nebolí. I když. Když k sobě budeme doopravdy upřímní a přiznáme sami sobě skutečnou pravdu, něco se změní. Změní se náš pohled na vše, v čem žijeme, na všechno, co děláme. Najednou svět spatříme takový, jaký doopravdy je. My se změníme, přestaneme lhát sami sobě. Ano, žijeme ve lži, ano i ty žiješ ve lži, ve lži, kterou spoluvytváříš, možná nechtěně, možná si myslíš, že Ti nic jiného nezbývá,... Zamysli se, je to tak doopravdy?

Skutečně se se společností nedá nic dělat? Žiješ ve lži a ani o tom nepřemýšlíš... Proč? Protože ve lži žili tví rodiče, protože ve lži žili i jejich rodiče. Vše je dnes natolik propojeno, že jen bláhoví nevidí a nechápou. Konečně máme možnost vidět věci v pravém světle. Pochopte, že žijeme ve lži. Pochopte, že Země není nekonečná kreditka, ze které se dá jen brát. 

Spencer Cathcart natočil toto pro někoho možná kontroverzní video (The Lie We Live)  a odhaluje náš svět v konstatování faktů. Toto originální video vidělo téměř 6,5 milionů lidí. 

Žijeme ve lži, Ty žiješ ve lži (zakázané video)Ve video ukazuje Sencer naší zkaženou lidskou společnost, která na první místo dává ne sebe samu, ale vytvořenou hodnotu - peníze. Zapomínáme, že náš vlastní život někam zmizel, cítíme se sami, jsme nemocní, odcizení od ostatních lidí. Co se to děje? To je ta správná otázka... Podívejte se na video, které fascinuje miliony lidí a napište nám svůj názor. Jak chcete žít vy? Je to naše volba, Jednotlivec nic neudělá, všichni dokážeme hodně.
Sdílej na Google+

eMozek.cz - Objevte svůj pravý potenciál!

    Komentář na Bloggeru
    Komentář na Facebooku

0 komentářů:

Okomentovat