Dokument online ZEITGEIST: MOVING FORWARD (2011)

Sdílej na Google+

Už jste slyšeli někdy o filmu "Zeitgeist"? V roce 2011 se objevilo pokračování tohoto filmu "Zeitgeist: Moving Forward". Tento film se začal prodávat v 60 státech, v 31 jazycích; v 295 městech a na 341 místech a byl ihned od začátku největším neziskovým nezávislým filmem vytvořeným kdy člověkem. Zde je i s českými titulky. Pochopíte spousty věcí, možná vás i vyděsí. Poslouchejte, co vám chce říct!

Ne začnete film Zeitgeist: Moving forward soudit, tak ... 

A když už se stanou tyto dvě věci, že si něco z tohoto filmu spojíte s vaším  životem a vyděsí vás to, stanou se dvě věci: buď to zavrhnete a řeknete si, že to je blbost a nesmysl, a nebo nad tím začnete vážně přemýšlet. Než toto uděláte, jen tomu filmu naslouchejte jako nestranný pozorovatel.

Film Zeitgeist: Moving forward 

Ve filmu vystoupí i Jacque Fresco, iniciátor projektu Venus, futurista, vizionář a architekt, který na začátku tohoto filmu říká: "This shit os got to go!" (ve volném překladu: "Tyhle sračky musí zmizet!"). Originální stránky tohoto hnutí naleznete na stránkách www.zeitgeistmovingforward.com, www.zeitgeistmovie.com.  Tento film je s českými titulky.

Prosím mějte na paměti následující: Tento film je nekomerční a je možno jej volně šířit, stahovat, kopírovat, sdílet, nebo vkládat na stránky, pokud jej nezačnete komerčně využívat.

Co vám nový film Zeitgeist: Moving forward řekl? Podělte se o názory v komentářích!

Jaromír Průša

šéfredaktor
Mé jméno je Jaromír Průša (@nacesteskoucem) a zabývám se profesně výkonnostním koučováním, lektorováním a profesionálním networkingem. Specializuje se zejména na exekutivní coaching, facilitaci workshopů a na profesionální business networking a též na blogování a psaní článků. Více se o něm dozvíte na www.jaromirprusa.com.
Sdílej na Google+

eMozek.cz - Objevte svůj pravý potenciál!

    Komentář na Bloggeru
    Komentář na Facebooku

0 komentářů:

Okomentovat