Vzpomínka na Wayne Dyera: 20 citátů, které vám pomohou stát se lepšími

Sdílej na Google+
Ztratili jsme krásnou duši a člověka, 29. srpna 2015 odešel z tohoto světa Dr. Wayne Dyer. Wayen byl průkopníkem v oblasti osobního rozvoje a zanechal světlo v životech milionů lidí po celém světě. Zde je 20 citátů, kterými si na Wayna vzpomeneme, na onu fenomenální lidskou bytost. Bude pomáhat, motivovat a inspirovat, abychom jsme se stávali lepšími, i nadále. A takto si jej budeme i pamatovat.


Vzpomínka na Wayne Dyer: 20 Citátů, které vám pomohou stát se lepšími

 1. "Okolnosti neutvářejí člověka, odhalují ho." 
 2. "Pokud si myslíte, že to bude fungovat, uvidíte příležitosti. Pokud si myslíte, že to nebudete fungovat, uvidíte překážky." 
 3. "Změnit způsob, jakým se díváte na věci a věci, kterými se díváte na změny." 
 4. "Všeho, co se vám stalo, můžete sami litovat nebo to vzít jako dar. Vše je buď příležitostí k růstu nebo překážkou bránící vám v růstu. Máte na výběr." 
 5. "Jděte do toho teď. Budoucnost není nikomu přislíbená." 
 6. "Když jsem se honil za penězi, nikdy jsem neměl dost. Když jsem dam mému životu účel a zaměřil se na to, abych ze sebe vydal vše, a na to, co přišlo do mého života; pak jsem byl prosperující." 
 7. "Přestaňte se chovat, jako by život byla jen zkouška. Žijte tento den jako by to byl váš poslední. Minulost je pryč a odešla. Budoucnost není zaručená." 
 8. "Všechno, co je proti vám, vás oslabuje. Vše, co jste vy, vás posiluje." 
 9. "Jak se lidé budou chovat k vám, je jejich karma. Jak budete na to reagovat, je vaše." 
 10. "Nemůžete být sami, pokud máte rádi osobu, se kterou jste sami." 
 11. "Otálení (prokrastinace) je jedou z nejčastějších a nejnebezpečnější nemocí a vybírá si těžce svou daň na úspěchu a štěstí." 
 12. "Neexistuje žádný nedostatek příležitostí, abyste měli život takový, jak ho máte rádi. Je tu jen nedostatek odhodlání, aby se to stalo." 
 13. "Necháš staré návyky za sebou, když začneš s myšlenkou, že pouštíš onu potřebu to mít v  životě." 
 14. "To, že jste ochotni říci:" Já tomu nerozumím, a je to tak v pořádku", je největší demonstrací vašeho pochopení." 
 15. "Když soudíte druhé, nedefinujete je, definujete sami sebe." 
 16. "Možná jste přesvědčeni, že dávat je nemožné, protože máte příliš málo sami pro sebe. Pokud nejste velkorysí, když je to obtížné, nebudete velkorysí, ani když je to snadné. Velkorysost vychází ze srdce, nikoli z peněženky." 
 17. "Nikdy není narváno tam, kde uděláte něco extra navíc." 
 18. "Klid a mír v duši je výsledkem trénování vaší mysli, aby brala život takový, jaký je, a ne, jak si myslíte, že by měl být." 
 19. "Když máte volbu rozhodnutí mít pravdu nebo být laskavý, vždy vyberte to, co přináší mír." 
 20. "Když stisknete pomeranč, vyjde pomerančový džus, protože to je to, co je uvnitř. Když jste pod tlakem vy vyjde ven to, co je uvnitř." 
Jedním z nejlepších způsobů, jak si pamatovat lidi a vzdát hold jejich životu, je pokračovat v jejich odkazu ve vašem vlastním životě. Ať těchto 20 citátů od Dr. Wayne Dyera vás motivuje a inspiruje, abyste se stali více lidskou bytostí, objevovali váš neomezený potenciál!


Jaromír Průša

šéfredaktor
Mé jméno je Jaromír Průša (@nacesteskoucem) a zabývám se profesně výkonnostním koučováním, lektorováním a profesionálním networkingem. Specializuje se zejména na exekutivní coaching, facilitaci workshopů a na profesionální business networking a též na blogování a psaní článků. Více se o něm dozvíte na www.jaromirprusa.com.
Sdílej na Google+

eMozek.cz - Objevte svůj pravý potenciál!

  Komentář na Bloggeru
  Komentář na Facebooku

0 komentářů:

Okomentovat